Minn Kota elektrinis variklis Ultrex 112/US2/IPLINK 52" BT

Tik internetu
Akcija
Variklis Minn Kota Ultrex 112/US2/IPLINK 52" BT
Lietuvoje
-5€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1368831

Gamintojas:

5 095,00 € su PVM

-2 011,00 €

3 084,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse


  Tik Ultrex apjungia jautriausią, geriausiai reaguojantį ir intuityviausią vairavimą su automatine GPS valdoma valties valdymo sistema. 

  • Power Steering: Vairavimas su Power Steering bus pats patogiausias ir jautriausias. Ultrex kojos pedalas pagamintas lengvam ir paprastam naudojimui taip pat gali pasigirti nepaprastu tikslumu ir reagavimu. 

  • Steering Lock: Kai pakelsite koją nuo Ultrex pedalo, motoras išliks pasuktas ta kryptimi, kurią palikote.  

  • i-Pilot® GPS Trolling System: Tai pati patikimiausia GPS sistema žvejybose. i-Pilot naudoja GPS, kad valdytų jūsų variklį su papildomomis funkcijomis, dėl kurių liksite arčiau žuvies. Su Spot-Lock, variklis išlaikys jus vienoje vietoje. Įrašykite plaukiojimo kelius, kad vėliau juos pakartotumėte, keiskite greitį ir vairavimą. i-Pilot valties valdymą ir pozicionavimą padaro automatinį, todėl viską galite matyti ir keisti lengvai įskaitomame LCD (skystų kristalų) ekranėlyje. 

  • Spot-Lock kartu su „Jog“: Tik spustelėkite mygtuką ir Spot-Lock išlaikys jus vienoje vietoje su neprilygstamu GPS tikslumu. i- Pilot GPS sistemose esantis Spot-Lock suteikia jums galimybę būti tiesiai virš sėkmingiausios žvejybos vietos visiškai automatiškai, neliečiant savo variklio. Su integruotu krypties jutikliu galite naudoti „Jog“ perkelti savo Spot-Lock vietą penkiomis pėdomis bet kuria kryptimi. Aktyvuokite Spot-Lock i-Pilot pultelyje arba Humminbird echolote. 

  • Lift-Asist dizainas: Tai spyruoklinį mechanizmą turintis Terrova stovas, kuris leidžia variklį paruošti naudojimui arba, baigus žvejybą, sudėti jį be jokių pastangų. 

  • AutoPilot™: Automatiškai plaukiokite bet kokia kryptimi. Tiesiog nukreipkite savo variklį norima plaukti kryptimi, įjunkite AutoPilot™ ir variklis išlaikys tą patį kursą, pasitaisydamas net esant bangoms vėjui ar srovei. 

  • Universal Sonar 2: Laiko jūsų keitiklį ir laidus visiškai paslėptus ir apsaugotus, nes viskas sutalpinta variklio kote, su dengtomis ir apsaugotomis jungtimis.

  • Heel-Toe/CableFoot Pedal: Tai vienintelis pedalas turintis Power Steering, dėl ko reaguoja labai greitai, o taip pat išliks patogus net ir po visos dienos naudojimo. Be to, Spot-Lock mygtukas, kaip inkaras, laikys jus vienoje vietoje.

  • Integruotas akumuliatoriaus skaitiklis: i-Pilot gali parodyti tikslų įkrovos lygį jūsų akumuliatoriuose, todėl visada žinosite kiek laiko liko žvejybai. 

  • Digital Maximizer™: Suteikia iki 5 kartus ilgesnį veikimą nuo vieno įkrovimo. Šie kintančio greičio varikliai leidžia jums įvesti konkretų greitį kokiu norite plaukti ir variklis naudos tik tiek energijos, kiek reikės, kad išlaikytų tą greitį. Dėl to baterija neišsikraus ilgiau ir žvejyba galės trukti kad ir visą dieną.  

  • Nesulaužoma iš kompozicinių medžiagų pagaminta koja, garantija visam gyvenimui. Tik Minn Kota varikliuose.

  • Mobilios programėlės suderinamumas: Valdykite i-Pilot tiesiai iš savo Samsung ar Apple mobilaus telefono su tam skirta programėle. Galite nesunkiai keisti greitį, judėjimo kryptį, išjungti ar įjungti Spot-Lock ir Advanced Auto-Pilot. Taip pat galėsite atsisiųsti atnaujinimų i-Pilot programinei įrangai.  

  Įtampa (V) 36V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1368831
  Pavadinimas, modelis Minn Kota Ultrex 112/US2/IPLINK 52" BT
  Galia (lbs) 112
  Pavarų skaičius Palaipsniui reguliuojama
  Maksimalus valties svoris (kg) 2500
  Kojos ilgis (cm) 52" (132 cm)
  I-Pilot (I-Pilot link) I-Pilot link
  Kojinis pultas Taip
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos