Kaip užsisakyti ? D.U.K.

Ar galima apžiūrėti dominančią prekę? 

Didelė dalis mūsų parduodamų prekių yra ir parduotuvėse KAUNE ir KLAIPĖDOJE. Ten esačias prekes galite ne tik apžiūrėti, bet ir nusipirkti. Tačiau www.auviras.lt yra internetinė parduotuvė, tad prieš pirkdami dalį prekių galite apžiūrėti tik nuotraukose. Jei pristatyta prekė neatitinka Jūsų lūkesčių, ją galite grąžinti per 14 dienų nuo gavimo ir atgauti visus už prekę sumokėtus pinigus.
________________________________________
Ar Jūsų prekių kainos yra su PVM?
 
Taip, visų prekių kainos mūsų parduotuvėje nurodytos su PVM.
________________________________________
Ar prekių kainos Jūsų parduotuvėje ir internetinėje parduotuvėje vienodos ?
 
Ne. Prekių kainos internetinėje parduotuvėje ir mūsų bei partnerių parduotuvėse gali skirtis. Atsiųskite pageidaujamų prekių sąrašą el-paštu info@auviras.lt. Jeigu turėsime šias prekes reikiamoje parduotuvėje mes Jus informuosime apie esamą galimybę nusipirkti jas internetinės parduotuvės kaina. Šis pasiūlymas galioja tik KAUNE ir KLAIPĖDOJE.    
________________________________________
Ar galiu prekę gauti greičiau nei nurodytas terminas?
 
Kiekvienos prekės aprašyme pateiktas preliminarus prekės pristatymo laikas, tačiau dažnai siuntas pristatome greičiau nei per nurodytą terminą. 
________________________________________
Ar galiu padaryti užsakymą telefonu arba el. paštu?
 
Taip, galite. 
Norėdami pateikti užsakymą telefonu, susisiekite su mumis +370 700 55255 (darbo laikas: I-V 9:00 - 17:00 val.). Jums tereikės pasakyti prekes, kurias pageidaujate užsisakyti bei savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą bei telefono numerį).
Norėdami pateikti užsakymą el. paštu, parašykite mums adresu 
info@auviras.lt nurodykite prekių, kurias norite įsigyti, nuorodas iš www.auviras.lt bei surašykite savo kontaktinius duomenis (vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą bei telefono numerį). Taip pat laiške nurodykite, kokiu būdu pageidausite gauti užsakytas prekes ir kokiu būdu Jums būtų patogiausia atsiskaityti.
Apie patvirtintus užsakymus bei tolimesnę jų eigą, informuosime Jus el. paštu arba telefonu.
________________________________________
Ar priklauso prekės pristatymo kaina nuo pristatymo vietos?
 
Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Pristatymo kainos nuo pristatymo vietos, išskyrus Kuršių Neriją, nepriklauso. 
Užsakymus, kurių vertė iki 250 Euro visoje LIETUVOJE pristatome už 4,99 Euro mokestį, užsakymus, kurių vertė virš 250 Euro pristatome nemokamai. Pristatymas į Kuršių Neriją visais atvejais papildomai kainuoja 39 Eurų. 
Tačiau jeigu Jūs pageidaujate, tai prekes galite atsiimti mūsų ir mūsų partnerių parduotuvėse:
- Raudondvario pl. 116, KAUNAS (nemokamas),
- Šilutės pl. 5b, KLAIPĖDA (nemokamas nuo 100 eurų),
- J. Kubiliaus g. 23, VILNIUS (nemokamas),
- Metalistų g. 2 (motociklų YAMAHA salonas), ŠIAULIAI (nemokamas nuo 100 eurų).
Visais atvejais taikoma papildoma prekių (BANNER, START, HELVI ir kitų sumoje iki 115 eurų) 8,50 euro pristatymo iš Druskininkų sandėlio kaina.
Visais atvejais taikoma papildoma prekių (DURACELL, EXIDE, McGARD ir kitų sumoje iki 155 eurų) 15,00 eurų pristatymo iš Rygos sandėlio kaina.
Visais atvejais siunčiant Ultimatron ir/ar Olalitio LiFePo4 akumuliatorius (UN3480) iš arba į Prancūziją gali būti taikomas papildomas iki 115 eurų mokestis.     
_______________________________________
Ar gali prekes pirkti įmonė ? Ar išrašote sąskaitas faktūras?
 
Taip, mūsų parduotuvėje įmonės prekes pirkti gali. 
Pateikiant užsakymą nurodykite, kad prekės perkamos juridinio asmens vardu bei nurodykite sąskaitos faktūros išrašymui reikalingus rekvizitus. 
Užsakymo išankstinę sąskaitą faktūrą galėsite atsispausdinti iš karto pateikus užsakymą. Išrašytą užsakymo sąskaitą faktūrą pateikisime kartu su pristatomomis prekėmis.
________________________________________
Ar galiu pats atvažiuoti pasiimti prekę?
 
Taip, galite. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atvyksite atsiimti ir kur pageidaujate jas atsiimti.
Kai užsakymas bus paruoštas atsiimti, mes Jus apie tai nedelsiant informuosime el. paštu. Po informavimo užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 3 darbo dienas pateikiant galiojantį asmens dokumentą.
________________________________________
Kaip galiu atsiskaityti už prekes?
 
Užsakymą galite apmokėti bankiniu pavedimu (papildomai dovanosime nuolaidą iki 2%), per PAYSERA elektroninės bankininkystės sistemas, kurjeriui už papildomą 3,00 Eurų mokestį ir atskirais atvejais apmokėti atsiimdami prekes mūsų parduotuvėse. 
________________________________________
Ar gali mano užsakytas prekes atsiimti kitas asmuo?
 
Taip, gali.
Pateikiant užsakymą, papildomos informacijos laukelyje galite nurodyti užsakymą atsiimančio asmens vardą bei pavardę arba galite susisiekti su mumis telefonu +370 700 55255 arba el. paštu 
info@auviras.lt.
Prekes atsiimantis asmuo privalo pateikti savo galiojantį asmens dokumentą. 
________________________________________
Ar pristatote prekes į užsienį?
 
Taip, nuo 2015.01.19 prekes pristatome į Latviją (išskyrus akumuliatorius DETA ir SZNAJDER) ir Estiją, o dabar prekes iki 30kg. ir į Lenkiją bei į Suomiją (išskyrus akumuliatorius).
________________________________________
Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?
 
Apie pageidavimą atšaukti savo užsakymą reikia informuoti mus telefonu +370 700 55255 ar el. paštu info@auviras.lt.
Tačiau jeigu Jūs sumokėjote pinigus ir mes pradėjome vykdyti Jūsų užsakymą, tai užsakymas atšaukiamas pagal galiojančias prekių grąžinimo taisykles.
________________________________________
Kaip pridėti prekę prie jau pateikto užsakymo?
 
Pateikto ar vykdomo užsakymo redaguoti negalite. Jei pastebėjote, kad užsakyta ne ta prekė ar ketinate papildomai užsakyti prekę, lauksime Jūsų pranešimo telefonu +370 700 55255 ar el. paštu info@auviras.lt. Taip pat galite papildomai užsakyti prekę mūsų internetinėje parduotuvėje.
________________________________________
Kaip galiu pasikeisti el. pašto adresą?
 
Registruoto el. pašto adreso patys keisti negalėsite, tačiau mielai padėsime jį atnaujinti, gavę pranešimą telefonu +370 700 55255 arba el. paštą info@auviras.lt. Pranešime nurodykite registruotą el. pašto dėžutės adresą bei naują, į kurį reikia pakeisti, ir mes atnaujinsime.
________________________________________
Kokias garantines sąlygas suteikiate prekėms, pirktoms internetinėje parduotuvėje?
 
Prekėms, pirktoms internetinėje parduotuvėje galioja tokios pačios garantijos kaip ir prekėms, pirktoms įprastoje parduotuvėje.
________________________________________
Ar teikiate akumuliatorių keitimo, padangų montavimo, balansavimo bei kitas automobilių remonto paslaugas?
 
Prie visų mūsų ir partnerių parduotuvių veikia automobilių servisai. Jeigu pageidaujate atlikti tam tikrus automobilio remonto darbus klauskite ir mes Jus informuosime apie šias paslaugas.