Garantija ir grąžinimo teisė

KOKYBĖS GARANTIJA

www.auviras.lt parduodamoms prekėms suteikiamas skirtingo laiko garantinis laikotarpis.
www.auviras.lt teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.
Pakeitus prekę ar jos komplektuojamąją detalę per nustatytą kokybės garantijos terminą, tai naujai prekei ar naujai komplektuojamajai detalei lieka galioti tas pats kokybės garantijos talonasKokybės garantijos terminas papildomai nepratęsiamas.
 
Padangos
Padangoms suteikiama 2 metų garantiją gamykliniams defektams.
Turėtumete žinoti, kad tikri gamykliniai defektai dažniausiai pasirodo sumontavus padangą arba per pirmas eksploatacijos savaites.
Garantija galioja jei padanga yra nudilusi ne daugiau 30% savo protektoriaus gylio.
 Padangų ridai garantija nesuteikiama, nes priklausomai nuo važiavimo stiliaus ta pati padanga gali sudilti po 5.000 arba po 40.000km.
 
Akumuliatorių įkrovikliai ir priedai
Akumuliatorių įkrovikliams, matavimo prietaisams ir priedams remiantis gamintojų rekomendacijomis suteikiama 12-60 mėnesių garantija.

Akumuliatoriai
Akumuliatoriams suteikiama skirtingo laikotarpio garantija. Tai priklauso nuo akumuliatoriaus eksploatavimo sąlygų ir transporto priemonės, kurioje jis bus naudojamas paskirties.
  
Daugiau informacijos apie akumuliatorių garantines sąlygas:
 
 
Kai grąžinama nekokybiška prekė, UAB “Auviras” įsipareigoja ją pakeisti analogiška preke arba nemokamai suremontuoti. Tuo atveju kai UAB “Auviras” neturi analogiškos prekės ir prekės suremontuoti nėra galimybės, PIRKĖJUI grąžinami sumokėti už prekę pinigai. Prekės, grąžinamos dėl garantinio gedimo arba broko, yra keičiamos ar grąžinamos UAB "Auviras” lėšomis.

GRĄŽINIMO TAISYKLĖS
 
Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su UAB „AUVIRAS“ internetine parduotuve, pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl:
 - garso ir vaizdo kūrinių ir fonogramų bet kokiose vaizdo ar garso laikmenose, kompiuterių programų tiekimo ir Pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugas;
 - knygų, laikraščių, žurnalų ar kitų periodinių leidinių tiekimo;
 - kosmetikos ir parfumerijos, higienos prekių tiekimo;
 - pramogų ir dovanų kuponų, loterijos bilietų.
Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik vadovaujantis 2014 m. liepos 22d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu Nr. 738 Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės  2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo”.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
 - grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
 - prekė turi būti nenaudota, Pirkėjo nesugadinta; 
 - prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Šiuo atveju taikoma ne prekių grąžinimo bet garantijos taisyklės);
 - grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
 - grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);
 - prekes galima grąžinti į mūsų ir partnerių parduotuves - Raudondvario pl.116, KAUNAS - Šilutės pl. 5a, KLAIPĖDA - J. Kubiliaus g. 23, VILNIUS arba kitu, suderintu su atsakingu UAB "Auviras" darbuotoju, būdu;
 - Pirkėjas pats atsakingas už saugų prekės grąžinimą;
 - Pirkėjui tenka tiesioginės prekių grąžinimo išlaidos;
 - pinigai už grąžintą kokybišką prekę grąžinami per 14 (keturiolika) dienų nuo informacijos apie pageidavimą grąžinti raštiško pateikimo su sąlyga, kad prekė grąžinta pardavėjui;
 - jeigu užsakyta prekė dar neišsiųsta, pirkėjas gali jos atsisakyti atsiųsdamas informaciją apie atsisakymą e-paštu info@auviras.lt. Šiuo atveju visi pinigai, jeigu jie buvo sumokėti grąžinami per 3 (tris) darbo dienas nuo jų gavimo;
 - grąžinant prekes kartu būtina pateikti "Prekių grąžinimo prašymą", kurį galima atsisiųsti čia.
Prekės, atvežtos pagal specialų užsakymą, atgal nepriimamos ir pinigai negražinami!!!