Apie mus

UAB "Auviras" įkurta 1996 m. Tai didmeninės ir mažmeninės prekybos automobilių atsarginėmis dalimis bei akumuliatoriais įmonė. Per keletą metų UAB "Auviras" tapo gerai žinoma ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Po dviejų veiklos metų įmonė persikėlė į naujas, didesnes patalpas ir išplėtė savo veiklą: pradėjo veikti ir automobilių servisas. Tai galutinai subalansavo klientų aptarnavimo sistemą.

Dabar čia atvykęs klientas gali ne tik nusipirkti kokybišką detalę už jam priimtiną kainą, bet ir serviso darbuotojų pagalba įmontuoti ją į savo automobilį.

Jau keletas metų UAB "Auviras" didžiausią dėmesį skiria akumuliatorių didmeninei ir mažmeninei prekybai nepamiršdamas, kad automobiliui reikia ir padangų, tepalų bei kitų atsarginių dalių.

UAB "Auviras" importuoja akumuliatorius ir kitas prekes iš gerai pasaulyje žinomų kompanijų:

"DETA" (Vokietija) - akumuliatoriai;
"EXIDE Technologies" - akumuliatoriai;
"SONNAK" (Norvegija) - akumuliatoriai;
"SZNAJDER" (Lenkija) - akumuliatoriai;
"YUASA" (Japonija) - akumuliatoriai automobiliams, motociklams ir pramoniniai akumuliatoriai;
"INTACT" (Vokietija) - akumuliatoriai automobiliams, motociklams, pramoniniai AGM, GEL;
"INBATT" (Vokietija) - akumuliatoriai krautuvams;
"MOLL" (Vokietija) - akumuliatoriai automobiliams ir motociklams;
"DYNAVOLT" (Kinija) - akumuliatoriai motociklams;
"HUAWEI" (Kinija) - akumuliatoriai motociklams;
"RITAR" (Kinija) - pramoniniai AGM, GEL ir OPzV GEL akumuliatoriai;
"TROJAN" (USA) - gilaus iškrovimo (deep cycle) akumuliatoriai;
"DEKA" (USA) - gilaus iškrovimo (deep cycle) akumuliatoriai;
"SIAP" (Lenkija) - gilaus iškrovimo (deep cycle) akumuliatoriai;
"JUST BOOTS" (Anglija) - apsauginės gumos;
"POWERDRIVE" (Anglija) - ratų guoliai;
"PVL" (Vokietija) - degimo žvakių laidai. 
"FALGA" (Italija) - apsauginės gumos;

UAB "Auviras" veikla orientuota į kokybišką klientų aptarnavimą. Jų patogumui įmonė organizuoja prekių pristatymą visoje Lietuvoje. Klientai turi galimybę rinktis prekę pagal gamintoją, kokybę ar kainą. Taikoma lanksti nuolaidų sistema, priimtina kiekvienam klientui.

Centrinė būstinė yra Kaune, Raudondvario pl. 116. Čia galite rasti atsarginių detalių parduotuvę ir automobilių servisą. Įmonės prekių galima įsigyti ne tik Kaune, bet ir Klaipėdoje, Šilutės pl. 5A bei daugybėje automobilių dalių parduotuvių visoje Lietuvoje.

15-03-2010 startuojame su modernia ir šiuolaikiška akumuliatorių, padangų, ratlankių ir kitų automobilių dalių prekybos sistema. Mūsų internetinėje parduotuvėje veikia galingi paieškos sprendimai, bankiniai atsiskaitymo būdai. Ši internetinė prekybos sistema skirta ne tik automobilių savininkams, bet ir esamiems bei būsimiems partneriams didmeninėje prekyboje.

UAB "Auviras" suteikti "Stipriausi Lietuvoje 2011-2012""Stipriausi Lietuvoje 2013" ir "Stipriausi Lietuvoje 2014" sertifikatai. Šie sertifikatai patvirtina įmonės bei įmonės vadovo patikimumą ir galimybes laiku vykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant "Stipriausi Lietuvoje 2011-2012""Stipriausi Lietuvoje 2013""Stipriausi Lietuvoje 2014" bei "LYDERIAI 2015"sertifikatus - aukštas mokumo reitingas. Įmonės sertifikavimas - tai patvirtinimas, kad esame finansiškai patikimi. Tai suteikia galimybę įrodyti UAB "Auviras" mokumą tiek esamiems, tiek ir potencialiems partneriams bei tiekėjams.

Džiaugiamės, kad esame įvertinti kaip sąžininga, moki įmonė. Tikimės sustiprinti pasitikėjimą UAB "Auviras" ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tai mums labai svarbu.

Jūs visada laukiami!

UAB "AUVIRAS" kolektyvas