Minn Kota elektrinis variklis Traxxis 55-36" variable

Tik internetu
Akcija
Variklis Minn Kota Traxxiis 55-36"
Lietuvoje
-5€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1368715M

Gamintojas:

695,00 € su PVM

-139,00 €

556,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  JAV sukurti ir pagaminti Minn Kota Traxxis serijos elektriniai valčių varikliai pritaikyti ieškantiems komforto, patogumo ir akumuliatoriaus taupymo vienoje vietoje.

  Esminiai skirtumai nuo Minn Kota Endura MAX serijos: ypatingas Minn Kota Traxxis variklių patogumas dėl išskirtinės lankstomos rankenos ir galimybės greitai variklį iškelti iš vandens viena ranka.

  Minn Kota Traxxis serija tai išskirtiniai pakabinami elektriniai su inovatyvia Maximizer energijos taupymo technologija, lankstoma rankena, bei galimybe lengvai variklį iškelti iš vandens viena ranka.

  Naudojant tą patį akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais valčių varikliais.

  Nauja išskirtinė greičio valdymo technologija leidžia pasirinkti norimą plaukimo greitį 0-100%, priešingai nei ankstesnė 5/3 greičių sistema.

  Dėl unikalios guolių sistemos sumažinta trintis ir vibracija, patobulintas aušinimas, variklis neįkais ir veiks visiškai tyliai nekeldamas pašalinio triukšmo žvejyboje.

  Minn Kota varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją.

  Tylūs – Minn Kota elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausiai vibraciją skleidžiantys varikliai.

  Variklis taip pat turi akumuliatoriaus įkrovimo indikatorių, nesudėtingai galite planuotis savo plaukimo maršrutą ir laiką.

  Teleskopinė +15 cm ilgio ir lankstoma rankena variklį leidžia valdyti paprastai ir patogiai.

  Tvirti, tylūs, ilgaamžiai, paprastai naudojami ir žinoma patikimi Minn Kota varikliai. Puikus pasirinkimas žvejams, poilsiautojams.

  Minn Kota gamintojas vienintelis kuris kuria variklius, o ne kopijuoja, taip rinkai pateikdamas vis pažangesnes inovatyvias technologijas, vis labiau tenkinant net išrankiausių žvejų lūkesčius.

  Įtampa (V) 12V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1368715
  Pavadinimas, modelis Minn Kota Traxxis 55-36" variable
  Galia (lbs) 55
  Pavarų skaičius 0%-100% į abi puses
  Maksimalus valties svoris (kg) 1150
  Teleskopinė rankena (taip/ne) Taip
  Kojos ilgis (cm) 36" (91 cm)
  Kojinis pultas Ne
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos