Minn Kota elektrinis variklis Terrova 80/MDI/IPLKINK 60" BT

Tik internetu
Akcija
Variklis Minn Kota Terrova 80/MDI/IPLKINK 60" BT
Lietuvoje
-5€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1358884

Gamintojas:

4 095,00 € su PVM

-1 228,50 €

2 866,50 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Minn Kota Terrova variklis su i-Pilot GPS nuotoliniu pulteliu.

  Natūraliai kyla klausimas - kuo Minn Kota Terrova elektrinis variklis skiriasi nuo Minn Kota PowerDrive. 

  Esminiai variklių skirtumai:

  • Minn Kota Powerdrive elektriniai varikliai komplektuojami tik su i-Pilot funkcija arba visai be jos, o Minn Kota Terrova gali būti su i-Pilot bei su i-Pilot Link galimybe.
  • Minn Kota Terrova varikliai gaminami šių trijų skirtingų galingumų - 55lbs(12V)/80lbs(24V)/112lbs(36V), o Powerdrive - 45lbs(12V)/55lbs(12V)/70Lbs(24V).
  • Minn Kota Terrova elektriniai varikliai gaminami šių keturių skirtingų kojų ilgių - 45", 54", 60", 72", o Powerdrive trijų - 48", 54", 60".
  • Minn Kota Terrova varikliai gali būti komplektuojami su kojiniu valdymu - pultu, pasirinktinai su i-Pilot funkcija arba visuose Terrova modeliuose su i-Pilot Link funkcija. Powerdrive varikliai su i-Pilot funkcija nekomplektuojami su nuotoliniu kojiniu pultu.
  • Visuose Minn Kota Terrova modeliuose rasite "Lift assist" pagalbą. Tai žymiai palengvina variklio iškėlimą iš vandens, bei nuleidimą atgal. Minn Kota Terrova variklį iš vandens iškelsite vos dviejų pirštų pagalba.

  i-Pilot rankinis nuotolinis pultelis leis lengvai ir nesudėtingai valdyti jūsų Minn Kota Terrova variklį. Galėsite vienu mygtuko paspaudimu GPS pagalba užfiksuoti norimą žvejybos tašką – užsiinkaruoti, įrašinėti ir grįžti į buvusias judėjimo trajektorijas, patogiai nuotoliniu būdu galite valdyti plaukimo greitį ir kryptį, nustatyti autopiloto funkciją ir daug kitų galimybių.

  Viena tobuliausių ir patikimiausių GPS inkaravimo funkcija.  Atnaujinta taško fiksavimo funkcija. Žymiai tikslesnė, itin mažas nukrypimas lyginant su senesniais ar konkurentų modeliais. Atnaujintas inkaravimo funkcijos įrenginys ir jo programinė versija.

  Minn Kota Terrova i-Pilot variklyje rasite ir autopiloto funkciją. Nesvarbu ar jūs plaukiate prieš bangas, prieš vėją ar jūsų valtį veikia šoninis vėjas, vandens srovės įvairiomis kryptimis, įjungus autopilotą Terrova variklis jus nuplukdys būtent į tą tašką, kurį pasirinkote.

  Kiekvienas Terrova variklis turi rankinį pakėlimo – nuleidimo į vandenį mechanizmą. Lift assist (Power assist) sistema leidžia Terrova variklius patogiai ir greitai nuleisti į vandenį ar iš jo iškelti vos dviejų pirštų pagalba.

  Akumuliatorių įkrovimo lygį realiu laiku galėsite matyti paspaudę mygtuką.

  Minn Kota Wedge 2 sraigtas ir jo savybės tikrai išskirtinės. Sraigtas ir jo forma sukurti tokie, kad žolės neapsisuktų aplink sraigtą. Ypatingai tausojamas akumuliatorius – kadangi variklis nebūna papildomai apkrautas žolėmis, nereikia papildomos energijos norint nukirsti ar atsukti prikibusias žoles.

  Minn Kota elektriniai varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją. Tylūs – Minn Kota elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausią vibraciją skleidžiantys varikliai.

  Įtampa (V) 24V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1358884
  Pavadinimas, modelis Minn Kota Terrova 80/MDI/IPLKINK 60" BT
  Galia (lbs) 80
  Pavarų skaičius 0%-100% į abi puses
  Maksimalus valties svoris (kg) 1600
  Kojos ilgis (cm) 60" (152 cm)
  I-Pilot (I-Pilot link) I-Pilot link
  Kojinis pultas Taip
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos