Minn Kota elektrinis variklis RT55/EM

Tik internetu
Variklis Minn Kota RT55/EM
Lietuvoje
-3€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1370615

Gamintojas:

1 095,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  „Minn Kota“ vilkimo varikliai - integruoti ant jūsų išorinio variklio. Kai būsite pasirengę paversti savo valtį patikima žvejybos mašina, tai yra ir variklio tvirtinimo įrenginys; užtikrindami puikų laiką ir galingumą, būdami visiškai nuošalyje ir be svetimų akių.

  • „Digital Maximizer ™“: suteikia vieno akumuliatoriaus įkrovimu palukimo laiką iki 5 kartų ilgesnį. Šie kintamo greičio vilkimo varikliai leidžia jums pasirinkti tikslų greitį, jie tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, ir padeda taupyti akumuliatorių visai žvejybai.
  • Sudėtinis tvirtinimas: Variklio tvirtinimas prie jūsų pakabinamojo laivo ar vidinio / užpakalinio apatinio bloko kavitacinės plokštės, kad nepraleistumėte kelio, ir leidžia jums plaiktii be valdymo vietos denyje.
  • „Weedless Wedge ™ 2“ atrama: „Weedless Wedge ™ 2“ yra vienas iš patikimiausių žūklės reikmenų, turintis nugarėjančius pjovimo peilius, kad būtų galima valdyti bet ką, o akumuliatoriuis nereikalinga maksimali apkrova.
  • Nuotolinis greičio valdymas: Variklio tvirtinimas pateikiamas su 18 colių virveliniu nuotolinio valdymo pultu, kuris nepertraukiamai reguliuoja apsisukimų skaičių plaukaimt pirmyn ir atgal.
  • Kietas, tylus galingumas: Kiekvienas „Minn Kota“ žemesnis blokas veikia vėsiai, kad prailgintų troleibuso variklio tarnavimo laiką, ir tyliai.

  Įtampa (V) 12V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1370615
  Pavadinimas, modelis Minn Kota RT55/EM
  Galia (lbs) 55
  Kojinis pultas Ne
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos