Minn Kota elektrinis variklis RT Ulterra 112/IP 72" BT

Tik internetu
Variklis Minn Kota RT Ulterra 112/IP 72" BT
Lietuvoje
-5€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1358966M

Gamintojas:

5 295,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Laikykite, dislokuokite ir valdykite variklį iš bet kurios valties vietos. „Riptide Ulterra“ turi automatinį „Stow / Deploy“ ir „Power Trim“ funkciją. Jį galima pasirinkti su „i-Pilot“ arba „i-Pilot Link“. Žuvis iš bet kur. Dominuoja visur.

  Funkcijos

  Automatinis krovimas ir diegimas: Stovėkite arba naudokite „Ulterra“ tiesiog paspausdami mygtuką ant „i-Pilot“ arba „i-Pilot Link“ nuotolinio valdymo pulto, kojos pedalo ar „Humminbird“ žuvų ieškiklio.

  „Power Trim“: pakelkite „Ulterra“ aukštyn arba nuleiskite žemyn spustelėdami mygtuką - ant kojos pedalo, „i-Pilot“ arba „i-Pilot Link“ nuotolinio valdymo pulto arba „Humminbird“ žuvų ieškiklio. Prisitaikykite prie kintančių žvejybos sąlygų, nepriartėdami prie savo velkamojo variklio.

  „i-Pilot®“ GPS velkamoji sistema: patikimiausia žvejybos GPS sistema. „i-Pilot®“ naudoja GPS, kad sukontroliuotų jūsų velkamąjį variklį su neįtikėtinomis funkcijomis, kurios jus palaiko prie žuvies. Nustatykite „Spot-Locks“, įrašykite kelius, valdykite greitį ir vairavimą bei dar daugiau. „i-Pilot“ leidžia automatiškai nustatyti valties nustatymą ir valdymą, o jūs galite valdyti iš lengvai skaitomo didelio LCD ekrano.

  „Spot-Lock“ su „Jog“: „Spot-Lock“ palaikys jus nepakartojamu GPS tikslumu. „Spot-Lock“, kurį galima įsigyti iš anksto įdiegtoje „i-Pilot“ GPS sistemoje, suteikia galią likti tiesiai virš bet kurios produktyvios žvejybos vietos, neliečiant savo velkamojo variklio. Turėdami pridėtą pasukimo jutiklį, Jog galite naudoti norėdami „Spot-Lock“ vietą perkelti penkiomis pėdomis bet kuria kryptimi. Suaktyvinkite „Spot-Lock“ iš nuotolinio „i-Pilot“ arba „Humminbird“ žuvų ieškiklio.

  „AutoPilot ™“: automatiškai plaukite laivu bet kuria pasirinkta kryptimi. Tiesiog nukreipkite savo velkamojo variklio galvą norima plaukimo kryptimi, suaktyvinkite „AutoPilot ™“, o jūsų velkamasis variklis jus automatiškai plauks automatiškai, netgi koreguodamas vėją, bangas ir srovę.

  Pažangi apsauga nuo korozijos: „Riptide®“ variklio apatiniai korpusai yra padengiami aliuminiu, kad būtų išvengta oksidacijos ir rūdžių. Tada galutinis miltelinių dažų sluoksnis suteikia aukščiausią apsaugą.

  Integruotas akumuliatorių matuoklis: „i-Pilot“ nuotolinio valdymo pultelis gali nurodyti tikslią akumuliatoriaus įkrovą, todėl jūs žinote, kiek laiko jums liko ant vandens.

  „Digital Maximizer ™“: suteikia plaukimo vienu akumuliatoriaus įkrovimu laiką iki 5 kartų ilgesnį. Šie kintamo greičio vilkimo varikliai leidžia jums pasirinkti tikslų greitį, jie tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, ir padeda taupyti akumuliatorių visos dienos žvejybai.

  „Weedless Wedge ™ 2“ atrama: „Weedless Wedge ™ 2“ yra vienas iš patikimiausių žūklės reikmenų, turintis nugarėjančius pjovimo peilius, kad būtų galima valdyti bet ką, o akumuliatoriui nereikalaujama didelis apkrovimas.

  Nesunaikinamas kompozicinis velenas - garantuojamas visam gyvenimui: jūsų „Minn Kota“ velkamojo variklio pagrindas yra nesugadinamas kompozicinis velenas. Tai „Minn Kota“ išskirtinis produktas, kurį mes garantuojame visam gyvenimui.

  Programų mobiliesiems suderinamumas: valdykite „i-Pilot“ tiesiogiai iš savo „Apple®“ ar „Android ™“ įrenginio naudodami mūsų mobiliąją programą. Gaunate greitą greičio, vairavimo, „Spot-Lock“ ir „Advanced AutoPilot“ valdymą, taip pat galimybę atnaujinti „i-Pilot“ programinę įrangą. Aušrinimas, tyli galia: Kiekvienas „Minn Kota“ žemesnis įrenginys veikia vėsiai, kad prailgintų velkamojo variklio tarnavimo laiką, ir ramiai veikia.

  Įtampa (V) 36V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1358966
  Pavadinimas, modelis Minn Kota RT Ulterra 112/IP 72" BT
  Galia (lbs) 112
  Pavarų skaičius 0%-100% į abi puses
  Maksimalus valties svoris (kg) 2500
  Kojos ilgis (cm) 72" (183 cm)
  I-Pilot (I-Pilot link) i-Pilot
  Kojinis pultas Ne
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos