Minn Kota elektrinis variklis RT Terrova 112/IPLINK 72" BT

Tik internetu
Akcija
Variklis Minn Kota RT Terrova 112/IPLINK 72" BT
Lietuvoje
-5€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1363739

Gamintojas:

4 555,00 € su PVM

-1 366,50 €

3 188,50 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse


  Riptide Terrova – tai jokių abejonių nepaliekantis atsakymas į bet kokius klausimus, kylančius dėl variklių. Galia Terrova turi visus lūkesčius pateisinančią traukos jėgą. Valdymas? i-Pilot GPS Trolling sistema, kartu su Spot-Lock. Be jokių pastangų galėsite variklį paruošti naudojimui ir sudėti baigus žvejybą, dėl Lift-Assist dizainu.

  • Lift-Asist dizainas: Tai spyruoklinį mechanizmą turintis Terrova stovas, kuris leidžia variklį paruošti naudojimui arba, baigus žvejybą, sudėti jį be jokių pastangų. 

  • Stow/Deploy rankenėlė: Paspaudus šią rankenėlę, esančią ant Terrova stovo, variklis labai lengvai nuslys į vandenį ir bus paruoštas naudojimui. Kai norėsite judėti toliau arba keisti žvejybos vietą, Lift-Assist padės ištraukti variklį iš vandens taip pat lengvai. Saugiai ir tvirtai laiko variklį transportavimo metu.

  • i-Pilot® Link™ Integrated GPS Trolling System: i-Pilot® Link™ suteikia jums nepalyginamą valties kontrolę, sujungiant variklį su Humminbird echolotu. Valdykite savo variklį su Link pulteliu, turinčiu spalvotą liečiamą ekraną arba, jau minėtu, Humminbird echolotu. Su Spot-Lock, variklis išlaikys jus vienoje vietoje. Įrašykite plaukiojimo kelius, kad vėliau juos pakartotumėte, keiskite greitį ir judėjimo kryptį.

  • Spot-Lock: Tik spustelėkite mygtuką ir Spot-Lock išlaikys jus vienoje vietoje su neprilygstamu GPS tikslumu. i- Pilot GPS sistemose esantis Spot-Lock suteikia jums galimybę būti tiesiai virš sėkmingiausios žvejybos vietos visiškai automatiškai, neliečiant savo variklio. 

  • AutoPilot™: Automatiškai plaukiokite bet kokia kryptimi. Tiesiog nukreipkite savo variklį norima plaukti kryptimi, įjunkite AutoPilot™ ir variklis išlaikys tą patį kursą, pasitaisydamas net esant bangoms vėjui ar srovei. 

  • Push-to-Test Battery Meter: Mygtuko paspaudimu sužinokite koks variklio įkrovimo lygis.

  • Advanced Corrosion Protection: Apatinė variklio dalis sušiurkštinta naudojant labai kietas daleles ir padengti aliuminiu, kad apsaugotų variklį nuo oksidavimosi ir rūdijimo. Vėliau uždedamas galutinis miltelinių dažų sluoksnis, kad variklis būtų tobulai apsaugotas. 

  • Digital Maximizer™: Suteikia iki 5 kartus ilgesnį veikimą nuo vieno įkrovimo. Šie kintančio greičio varikliai leidžia jums įvesti konkretų greitį kokiu norite plaukti ir variklis naudos tik tiek energijos, kiek reikės, kad išlaikytų tą greitį. Dėl to baterija neišsikraus ilgiau ir žvejyba galės trukti kad ir visą dieną.  

  • Weedless Wedge™ 2 Prop: Specialiu kampu pakreiptos propelerio mentės be didelių sunkumų suksis nešvariuose vandenyse pilnuose žolių, todėl vandens telkiniuose nebeliks nepasiekiamų vietų. Žolės ir augalai neapsivynioja apie sraigtą, todėl variklis papildomai neapkraunamas ir naudoja mažiau energijos. Tai vieni patikimiausių propelerių visoje žvejybos prekių rinkoje. 

  • Mobilios programėlės suderinamumas: Valdykite i-Pilot tiesiai iš savo Samsung ar Apple mobilaus telefono su tam skirta programėle. Galite nesunkiai keisti greitį, judėjimo kryptį, išjungti ar įjungti Spot-Lock ir Advanced Auto-Pilot. Taip pat galėsite atsisiųsti atnaujinimų i-Pilot programinei įrangai.  

  • Nesulaužoma iš kompozicinių medžiagų pagaminta koja, garantija visam gyvenimui. Tik Minn Kota varikliuose.

  • "Šalta" ir tyli galia: tinkamai parinkti variklio komponentai užtikrina, kad variklis nekaista, dirba tyliai ir ekonomiškai naudoja akumuliatoriaus energiją.


  Įtampa (V) 36V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1363739
  Pavadinimas, modelis Minn Kota RT Terrova 112/IPLINK 72" BT
  Galia (lbs) 112
  Pavarų skaičius Palaipsniui reguliuojama
  Maksimalus valties svoris (kg) 2500
  Kojos ilgis (cm) 72" (183 cm)
  I-Pilot (I-Pilot link) I-Pilot link
  Kojinis pultas Ne
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos