Minn Kota elektrinis variklis Riptide Fortrex 112 62"

Tik internetu
Variklis Minn Kota Riptide Fortrex 112 62"
Lietuvoje
-3€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1363660

Gamintojas:

ELEKTRINIS VALTIES VARIKLIS MINN KOTA RT FORTREX

Minn Kota RT Fortrex + 3 X AGM akumuliatoriai SZNAJDER 59501 (95Ah) - akumuliatoriams 20% nuolaida

1 995,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  „Riptide Fortrex“ yra 112 svarų trauka ir „Mono-Arm“ dizainas, padedantis jums atlikti bet ką ir viską. Taigi, kai kova su sūrus vanduo įkaista, įsitikinkite, kad griežčiausias kambario vaikinas yra jūsų pusėje.

  • Pagalbinis lifto tvirtinimo elementas: patentuota lifto pagalbinė konstrukcija sumažina svorį per pusę. Turi nerūdijančio plieno spyruoklę su azoto dujomis.
  • Nuimamas „Bowguard 360 ° ®“ laikiklis: atsitraukia nuo smūgio bet kokiu kampu ir automatiškai atsistato, suteikdamas nepertraukiamą žvejybą. Be to, dviguba guolių sistema pašalina triukšmą, o visas tvirtinimo elementas yra lengvai nuimamas.
  • Mono rankos dizainas: pagamintas iš anoduoto aliuminio su vientisa konstrukcija, leidžiančia jūsų varikliui veikti tyliau, o tarnavimo laikas yra ilgesnis.
  • Priešpriešinis įtempimo stabilizatorius: šiame laikiklyje integruota spyruoklė veikia jėgą, net jei velkamasis variklis yra pastatytas ar paleistas. Tai reiškia, kad velkamasis variklis neturi jokio sumažinto vairavimo momento ir tyliai dirba.
  • Pažangi apsauga nuo korozijos: „Riptide®“ variklio apatiniai korpusai yra padengiami aliuminiu, kad būtų išvengta oksidacijos ir rūdžių. Tada galutinis miltelinių dažų sluoksnis suteikia aukščiausią apsaugą.
  • „Push-to-Test“ akumuliatoriaus matuoklis: paspauskite mygtuką, esantį ant velkamojo variklio galvutės, kad gautumėte momentinę jūsų paliktos baterijos būseną.
  • „Digital Maximizer ™“: suteikia plaukimą su akumuliatoriaus įkrovimu iki 5 kartų ilgesnį. Šie kintamo greičio vilkimo varikliai leidžia jums pasirinkti tikslų greitį, jie tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, ir padeda taupyti akumuliatorių visai žvejybai.
  • „Weedless Wedge ™ 2“ atrama: „Weedless Wedge ™ 2“ yra vienas iš patikimiausių žūklės reikmenų, turintis nugarėjančius pjovimo peilius, kad būtų galima valdyti bet ką, o iš akumuliatoriaus nereikalauja maksimalios apkrovos.
  • Nesunaikinamas kompozicinis velenas - garantuojamas visam gyvenimui: jūsų „Minn Kota“ velkamojo variklio pagrindas yra nenugriaunamas kompozicinis velenas. Tai „Minn Kota“ išskirtinis produktas, kurį mes garantuojame visam gyvenimui.
  • Kietas, tylus galingumas: Kiekvienas „Minn Kota“ žemesnis blokas veikia vėsiai, kad prailgintų troleibuso variklio tarnavimo laiką, ir tyliai.

  Įtampa (V) 36V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1363660
  Pavadinimas, modelis Minn Kota Riptide Fortrex 112 62"
  Galia (lbs) 112
  Pavarų skaičius Palaipsniui reguliuojama
  Maksimalus valties svoris (kg) 2500
  Kojos ilgis (cm) 62" (157 cm)
  Kojinis pultas Ne
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos