Minn Kota elektrinis variklis RT Powerdrive 55/IP 54"

Tik internetu
Akcija
Variklis Minn Kota Powerdrive 55IP
Lietuvoje
-5€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1363548

Gamintojas:

2 895,00 € su PVM

-579,00 €

2 316,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  „Riptide PowerDrive“ daugelį metų naudoja druskingo vandens žvejai, norintys patikimo našumo ir sumanios valčių valdymo funkcijos. Turėdamas tvirtą, aptakų laikiklį ir patikimų naujovių arsenalą, nėra sunku suprasti, kodėl. Niekas neįveikia Riptidos.

  Funkcijos

  • Įjungimo pagalbinė svirtis: lengvai įlipkite ir išlipkite iš vandens. Tiesiog paspauskite svirtį, kad paleistumėte savo velkamąjį variklį, ir kai laikas judėti, ji lengvai ir saugiai sustoja.
  • „i-Pilot®“ GPS sistema: patikimiausia žvejybos GPS sistema. „i-Pilot®“ naudoja GPS, kad sukontroliuotų jūsų velkamąjį variklį su neįtikėtinomis funkcijomis, kurios jus priartina prie žuvies. Nustatykite „Spot-Locks“, įrašykite kelius, valdykite greitį ir vairavimą bei dar daugiau. „i-Pilot“ leidžia automatiškai nustatyti valties kelią ir valdymą, o jūs galite valdyti iš lengvai skaitomo didelio LCD ekrano.
  • „Spot-Lock“: tereikia paspausti mygtuką ir „Spot-Lock“ laikys jus vietoje neprilygstamo GPS dėka. „Spot-Lock“, prieinamas „i-Pilot“ GPS sistemose, suteikia galią automatiškai likti tiesiai prie bet kurios produktyvios žvejybos vietos, neliečiant savo velkamojo variklio.
  • „AutoPilot ™“: automatiškai naršykite laivu bet kuria pasirinkta kryptimi. Tiesiog nukreipkite savo velkamojo variklio galvą norima plaukimo kryptimi, suaktyvinkite „AutoPilot ™“, o jūsų velkamasis variklis jus plukdys automatiškai, netgi koreguodamas vėją, bangas ir srovę.
  • Tiesioginio tikrinimo akumuliatoriaus matuoklis: paspauskite mygtuką, kad galėtumėte akimirksniu perskaityti „įkrovimo stadiją“.
  • Pažangi apsauga nuo korozijos: „Riptide®“ variklio apatiniai korpusai yra padengiami aliuminiu, kad būtų išvengta oksidacijos ir rūdžių. Tada galutinis miltelinių dažų sluoksnis suteikia aukščiausią apsaugą.
  • „Digital Maximizer ™“: suteikia vieno akumuliatoriaus įkrovimu iki 5 kartų ilgesnį plaukimo nuotolį. Šie kintamo greičio vilkimo varikliai leidžia jums pasirinkti tikslų greitį, jie tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, ir padeda taupyti akumuliatorių visą dieną žvejybai.
  • „Weedless Wedge ™ 2“ atrama: „Weedless Wedge ™ 2“ yra vienas iš patikimiausių žūklės reikmenų, turintis nugarėjančius pjovimo peilius, kad būtų galima valdyti bet ką, o akumuliatorius nereikalauja didlio apkrovimo.
  • Nesunaikinamas kompozicinis velenas - garantuojamas visam gyvenimui: jūsų „Minn Kota“ velkamojo variklio pagrindas yra nesugadinamas kompozicinis velenas. Tai „Minn Kota“ išskirtinis produktas, kurį mes garantuojame visam gyvenimui.
  • Programų mobiliesiems suderinamumas: valdykite „i-Pilot“ tiesiogiai iš savo „Apple®“ ar „Android ™“ įrenginio naudodami mūsų mobiliąją programą. Jūs greitai valdysite greitį, valdymą, „Spot-Lock“ ir „Advanced AutoPilot“ - taip pat galite atnaujinti „i-Pilot“ programinę įrangą.
  • Kietas, tylus galingumas: Kiekvienas „Minn Kota“ blokas veikia tyliai, prailgindamas variklio tarnavimo laiką.

  Įtampa (V) 12V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1363548
  Pavadinimas, modelis Minn Kota Powerdrive 55/IP 54" BT
  Galia (lbs) 55
  Pavarų skaičius Palaipsniui reguliuojama
  Maksimalus valties svoris (kg) 1250
  Kojos ilgis (cm) 54" (137 cm)
  I-Pilot (I-Pilot link) i-Pilot
  Kojinis pultas Ne
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos