Minn Kota elektrinis variklis Powerdrive 55/IP 54" BT su US2 sonaru

Tik internetu
Variklis Minn Kota Powerdrive 55IP 54" BT su US2 sonarai
Lietuvoje
-5€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1358749

Gamintojas:

2 195,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Minn Kota PowerDrive variklis su i-Pilot pulteliu arba i-Pilot Link

  i-Pilot rankinis nuotolinis pultelis leis lengvai ir nesudėtingai valdyti jūsų Minn Kota PowerDrive variklį. Galėsite vienu mygtuko paspaudimu GPS pagalba užfiksuoti norimą žvejybos tašką – užsiinkaruoti, įrašinėti ir grįžti į buvusias judėjimo trajektorijas, patogiai nuotoliniu būdu galite valdyti plaukimo greitį ir kryptį, nustatyti autopiloto funkciją ir daug kitų galimybių.

  Viena tobuliausių ir patikimiausių GPS inkaravimo funkcija.  Atnaujinta taško fiksavimo funkcija. Žymiai tikslesnė, itin mažas nukrypimas lyginant su senesniais modeliais. Atnaujintas inkaravimo funkcijos įrenginys ir jo programinė versija. 

  Minn Kota PowerDrive i-Pilot variklyje rasite ir autopiloto funkciją. Nesvarbu ar jūs plaukiate prieš bangas, prieš vėją ar jūsų valtį veikia šoninis vėjas, vandens srovės įvairiomis kryptimis, įjungus autopilotą PowerDrive variklis jus nuplukdys būtent į tą tašką, kurį pasirinkote.

  Kiekvnas PowerDrive i-Pilot variklis turi rankinį pakėlimo – nuleidimo į vandenį mechanizmą. Patogiai ir greitai esant reikalui galėsite nuleisti variklį į vandenį ar iš jo iškelti. Didelė ir patogi rankena.

  Baterijos – akumuliatorių įkrovimo lygį realiu laiku galėsite matyti paspaudę mygtuką.

  Variklio kojoje integruotas universalus 200kHz ir 83kHz 2 dažnių sonaras (užsakoma kaip papildoma opcija).

  Minn Kota Wedge 2 sraigtas ir jo savybės tikrai išskirtinės. Sraigtas ir jo forma sukurti tokie, kad žolės neapsisuktų aplink sraigtą. Ypatingai tausojama baterija – kadangi variklis nebūna papildomai apkrautas žolėmis, nereikia papildomos energijos norint nukirsti ar atsukti prikibusias žoles.

  Minn Kota varikliai pasižymi itin tvirta savo konstrukcija, variklio koja pagaminta iš specialaus kompozito, todėl Minn Kota savo variklio kojai suteikia neribotą garantiją. Tylūs – Minn Kota elektriniai valčių varikliai yra tyliausiai veikiantys ir mažiausią vibraciją skleidžiantys varikliai.

  Įtampa (V) 12V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1358749
  Pavadinimas, modelis Minn Kota Powerdrive 55/IP 54" BT
  Galia (lbs) 55
  Pavarų skaičius Palaipsniui reguliuojama
  Maksimalus valties svoris (kg) 1150
  Kojos ilgis (cm) 54" (137 cm)
  I-Pilot (I-Pilot link) i-Pilot
  Kojinis pultas Ne
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos