Humminbird Helix 7 Chirp MSI GPS G3N echolotas

Akcija
Echolotas Humminbird Helix 7 Chirp MSI GPS G3N
Lietuvoje
-5€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-411080-1M

Gamintojas:

1 055,00 € su PVM

-158,00 €

897,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Humminbird Helix 7 MSI Chirp GPS G3N echolotas iš naujosios G3N serijos.

  Kuo gi skiriasi šis echolotas nuo G3 serijos to pačio sonaro Helix echoloto. Nors pavadinime skiriasi tik viena raidė (G3 - G3N), tačiau funkcionalumas tiesiog tobulas. Taigi esminiai G3N serijos privalumai kurie yra šiame Humminbird Helix 7 Chirp MEGA SI GPS G3N echolote bet nėra kituose Humminbird  G3 echolotuose:

  • i-Pilot Link - galimybė echolotą sujungti su Minn Kota varikliais turinčiais i-Pilot Link funkciją (pvz. Terrova, Ulterra). Jūsų variklis jus plugdys tiesiog pagal gylio kontūrus pasirinktus jūsų žemėlapyje. Galite atsipalaiduoti ir nesivarginti vairuojant. Taip pat galite plaukti į norimą tašką, pasirinktą jūsų Humminbird echolote.

  • 360° Imaging - galimybė pasijungti 360° sonarą, matykite viską kas yra aplink jus. Su šiuo sonaru žuvį pamatysite pirmiau, nei ji pamatys jus, skenuokite ne tik laivo gale ar po juo esantį vaizdą, tačiau ir priekį. Platesnis aprašymas žemiau.

  • Ethernet, Bluetooth, Wireless, Networking, NMEA2000 - visa tai yra šiame viename echolote Humminbird Helix 7 Chirp MEGA DI GPS G3N.

  Atnaujintas paprastesnis valdymas ir naujoji greitesnė programinė įranga. Puikus HD 800H x 480V, 7" 256 spalvų ekranas su apšvietimu. 

  Tai vienas populiariausių pasirinkimų tarp Lietuvos žvejų. Humminbird Helix 7 Chirp MSI GPS G3N turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes. Nesudėtingai valdomas, aukščiausios kokybės Humminbird produktas.

  Šio echoloto išskirtinumas iš kitų Helix 7 modelių tas, kad yra integruotas MEGA SideImaging sonaras. Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu nei su ankstesniais modeliais iš G2N serijos, puikiai suprasite dugno struktūrą, augmeniją ir visa tai bus atvaizduojama kaip paveiskliuke!

  Šiomis dienomis renkantis echolotą sunku jį įsivaizduoti be šios Humminbird MEGA Down ir Side Image atvaizdavimo funkcijos. Daugiau informacijos apie šį sonarą žiūrėkite žemiau.

  Dual Spectrum CHIRP sonaras.

  Visi Humminbird echolotai Helix, Solix nuo 2019 m. turės šį sonarą. 

  Naudingas įrankis spiningautojams. Aiškiai atskiria du skirtingus objektus esančius vieną šalia kito, nesulieja į vieną. Puikiai atvaizduoja žuvį esančią ant dugno. Galimybė naudoti trimis skirtingais dažniais.

  Full Beam150-220 kHz. Puikus skirtingų objektų atskyrimas. Numatytasis nustatymas

  Wide Beam140-200 kHz, 42°. Maksimalus padengimas. Patogu naudoti vertikaliam džigui

  Narrow Beam180-240 kHz, 25°. Padidintos raiškos dugno struktūros atvaizdavimas.

  Skenavimo galimybės galimos esant ir 48 km/h (30mph) greičiui, tačiau geriausias ir ryškiausias atvaizduojamas echoloto vaizdas yra esant iki 2-9 km/h (1-6mph) greičiui.

  Humminbird Helix 7 Chirp MSI GPS G3N yra integruotas GPS, kurio pagalba galite naudoti vandens telkinių žemėlapius ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Galite susižymėti savo mėgstamas žvejybos vietas, aptiktus objektus ir vėliau juos bet kada matyti savo žemėlapiuose. Palaikoma net iki 47 maršrutų (kiekvienam iki 20000 taškų). Plaukiamas kelias nuolat įrašinėjamas, taigi galėsite bet kada peržiūrėti be papildomo skenavimo "praplaukimo" (reikalinga tuščia kortelė).

  AutoChart Live funkcija - susikurkite žemėlapius patys arba atnaujinkite jau turimus.

  Šiuose echolotuose taip pat yra galimybė atnaujinti programinę įrangą.

  Vienas geriausių pasirinkimų atsižvelgiant į kainos, kokybės ir galimybių santykį.

  Echoloto Humminbird Helix 7 Chirp MSI GPS G3N techniniai duomenys: 

  • Ekranas: 7″ colių įstrižainės, spalvotas su 256 spalvų palete, 800H x 490V, echolotas su LED apšvietimu

  • Sonaras: Chirp Dual Spectrum, SwitchFire, Chirp MEGA DownImaging (MDI), Chirp MEGA SideImaging (MSI)

  • Gylis: 183 m naudojant Chirp Dual Spectrum sonarą ir 38 m naudojant MEGA Chirp DownImaging sonarą,  106 m 455kHz DI . Mega Side MSI 480 ft (455 kHz), 250 ft (MEGA)

  • Dažniai ir padengimas: 

  • Dual Spectrum Chirp Full Mode (150-220 kHz), Narrow Mode (180-240 kHz), Wide Mode (140-200 kHz)

  • Down Imaging: 455 kHz (440-500 kHz), MEGA DI (1075-1150 kHz)

  • Side Imaging 455 kHz (440-500 kHz), MEGA SI (1075-1150 kHz),

  • Temperatūros daviklis: Taip

  • Greičio daviklis: Taip, GPS greičio daviklis

  • Galia: 500 Watts (RMS) / 4000 Watts (PTP)

  • Įtampa: 10-20 VDC

  • Galios sunaudojimas: 800 mA

  • GPS: Integruota

  • Žemėlapiai: Palaikoma

  • Kortelės lizdas: Integruota, 1 vnt.

  • AutoChart Live: Palaikoma

  • NMEA 0183 jungtis: Palaikoma

  • i-Pilot link: Palaikoma

  • Sonar 360: Palaikoma

  • Kalba: Lietuvių + daugelis kitų

  MEGA itin aukšto dažnio sonaras. Šiai dienai tik Humminbird echolotai gali pasiūlyti aukšto dažnio (MHz) skenavimą tiek SideImaging (šoninis vaizdas), tiek DownImaging (apatinis vaizdas). Net iki 3 kartų galingesnis sonaras.

  Ypatingai ryškios detalės, tiksliausias kada nors buvęs atvaizdavimas. Naudojant Humminbird Mega SideImaging sonarą gyliuose iki 38 m, vaizdas į šonus matomas iki 38 m. Naudojant Humminbird Mega DownImaging sonarą gyliuose virš 38 m, vaizdas į šonus matomas iki 121 m.

  AutoChart Live funkcija - jei neturite savo norimo vandens telkinio žemėlapio ne bėda. Su Humminbird echolotais kurie turi AutoChart Live funkciją galite kurti žemėlapius patys. Tiesiog įjungus AutoChart Live skenavimas prasidės, o naujai atsirandantis žemėlapis atsiras iškart Jūsų ekranuose. Taip pat galite ir papildyti jau esamus žemėlapius, juos atnaujinti. Vidinė Humminbird echolotų atmintis leidžia įrašinėti net iki 8 valandų!

  Chirp sonaras - net 3 skenavimo pasirinkimai su Chirp sonaru, žiūrėti žemiau nuotraukoje. Su Chirp sonaru nesudėtingai atskirsite smulkias, stambias ir trofėjines žuvis, matysite tai ko nerodo kiti sonarai. Atskirų objektų atskyrimas, matysite kur prasideda ir kur baigiasi vienas ir kur prasideda kitas objektas, keli objektai vienoje vietoje atskiriami, nesueina į vieną "debesį". Puikiai matysite savo masalo bei žuvies atvaizdus. 

  SwitchFire sonaras - matykite tai, ką norite matyti. Galite įjungti ar išjungti norimus skenavimo filtrus. Humminbird SwitchFire sonaras echolotuose taip pat turi ir dvi pagrindines parinktis - Clear mode ir Max mode. 

  Clear mode - ypatingai išfiltruojami vandens paviršiuje esantys objektai, matykite didžiausius objektus vandenyje be jokių pašalinių smulkių trukdžių esančių šalia, dugno struktūrą (paveikslėlis kairėje).

  Max mode - matysite viską, dugno struktūrą, objektus vandens paviršiuje, dugne, visame vandenyje. Aiškiai galite matyti ir masalo judėjimą (paveikslėlis dešnėje).

  360 Imaging sonaras -  revoliucinės 360° skenavimo galimybės su Humminbird echolotais. Nuo šiol galite stebėti viską iki 45m (150ft) į tolį kas yra valties priekyje. Su 360° Humminbird sonaru pamatykite žuvį pirmiau nei ji pamatys jus, kadangi skenavimo kontūrai visada bus priekyje jūsų laivo. Net 5 skenavimo greičiai, pasirenkant lėčiausią, matysite geriausią kokybę turintį atvaizdavimą. Galimybė skenuoti vaizdą dalimis, nebūtinai 360° (žr. paveiksliuke). Radus objektą ir norint jį pažymėti ti galite daryti iškart esant įjungtam 360° skenavimui, vėliau pažymėtą tašką matysite ir savo žemėlapiuose.

  Gamintojas HUMMINBIRD
  Gamintojo kodas Humminbird 411080-1
  Echoloto serija HUMMINBIRD HELIX G3N
  Ekrano dydis 7.0"
  Standartinis sonaras Dual Spectrum CHIRP
  Integruotas GPS Taip
  Atvaizdavimas MSI Imaging
  Sujungimas tinkle (ethernet'as) Taip
  Belaidis internetas (wi-fi) Ne
  Bluetooth Taip
  Atminties kortelės lizdas Single micro SD
  Garantija 12 mėnesių
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos