Humminbird Helix 8 Chirp MSI+ GPS G3N echolotas

Tik internetu
Echolotas Humminbird Helix 8 Chirp MSI+ GPS G3N
Lietuvoje
-4€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-410830-1M

Gamintojas:

HUMMINBIRD HELIX 8 CHIRP MSI+ GPS G3N HUMMINBIRD INSTALIACIJA

HELIX 8 + AGM akumuliatorius EV12-75 (75Ah) - akumuliatoriui 20% nuolaida

1 350,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Humminbird Helix 8 Chirp MSI+ GPS G3N echolotas iš naujosios G3N serijos.

  Echoloto Humminbird Helix 8 Chirp MSI+ (MEGA SideImaging Plus) GPS G3N techniniai duomenys: 

  • Ekranas: 8″ colių įstrižainės, spalvotas, 16-bit, 1024H x 600V, echolotas su LED apšvietimu

  • SonarasChirp Dual Spectrum, SwitchFire, Chirp MEGA SideImaging Plus (MSI+), Chirp MEGA DownImaging Plus (MDI+)

  • Gylis ir šoninis atvaizdavimas: 365 m naudojant Chirp Dual Spectrum sonarą, 60 m naudojant Chirp MEGA DownImaging Plus MDI+,  120 m naudojant Chirp MEGA SideImaging Plus MSI+.

  • Dažniai ir padengimas: 

  • Dual Spectrum Chirp Full Mode (150-220 kHz), Narrow Mode (180-240 kHz), Wide Mode (140-200 kHz)

  • MEGA Down Imaging+, MEGA Side Imaging+

  • Temperatūros daviklis: Taip

  • Greičio daviklis: Taip, GPS greičio daviklis

  • Galia: 1000 Watts (RMS) / 8000 Watts (PTP)

  • Kelio taškai, Maršrutai, Kelio įrašai/taškai: 2,750, 45, 50/20,000

  • Įtampa: 10-20 VDC

  • Galios sunaudojimas: 1A

  • Įrašantis sonaras: Taip

  • Ekrano nuotraukos: Taip

  • GPS: Integruota

  • Išorinis GPS: Palaikoma

  • Žemėlapiai: Palaikoma

  • Kortelės lizdas: Integruota, 2 vnt.

  • AutoChart Live: Palaikoma

  • NMEA 0183 jungtis: Palaikoma

  • NMEA 2000 jungtis: Palaikoma

  • Minn Kota i-Pilot link: Palaikoma

  • Sonar 360: Palaikoma

  • Autopilotas: Palaikoma

  • Navionics žemėlapiai: Palaikoma

  • Radaras: Palaikoma

  • Galimybė atnaujinti programinę įrangą: Taip

  • Kalba: Lietuvių + daugelis kitų

  Humminbird echolotų NAUJIENA nuo 2019m.! MEGA DownImaging+ ir SideImaging+ sonaras. MEGA IMAGING+ sonaras leidžia į viską žvelgti dar plačiau ir giliau. Net 60% didesnis skenuojamas atstumas - gylis Humminbird echolotuose. 

  Humminbird MEGA – šiai dienai tai jau istorija. Humminbird echolotų gamintojas nuolat tobulėja ir pristato naujuosius Humminbird echolotus su MEGA Imaging + sonaru. Jei anksčiau šoninis Humminbird atvaizdavimas su MEGA SI sonaru būdavo po 37,5 m į kiekvieną šoną, tai su naujuoju MEGA SI+ sonaru matysite net po 60 metrų. Apačios atvaizdavimas su naujuoju Humminbird MEGA DI+ net iki 60 metrų, buvo 37,5 m. Ypatingai ryškus atvaizdavimas priartinus norimą objektą.                                              

  Esminiai G3N skirtumai nuo G3  echolotų modifikacijos:

  Kuo gi skiriasi šis echolotas nuo G3 serijos to pačio sonaro Helix echoloto. Nors pavadinime skiriasi tik viena raidė (G3 - G3N), tačiau funkcionalumas tiesiog tobulas. Taigi esminiai G3N serijos privalumai kurie yra šiame Humminbird Helix 8 Chirp MEGA SI+ GPS G3N echolote, bet nėra kituose Humminbird  G3 echolotuose:

  • i-Pilot Link - galimybė echolotą sujungti su Minn Kota varikliais turinčiais i-Pilot Link funkciją (pvz. Terrova, Ulterra). Jūsų variklis jus plugdys tiesiog pagal gylio kontūrus pasirinktus jūsų žemėlapyje. Galite atsipalaiduoti ir nesivarginti vairuojant. Taip pat galite plaukti į norimą tašką, pasirinktą jūsų Humminbird echolote.

  • 360° Imaging - galimybė pasijungti 360° sonarą, matykite viską kas yra aplink jus. Su šiuo sonaru žuvį pamatysite pirmiau, nei ji pamatys jus, skenuokite ne tik laivo gale ar po juo esantį vaizdą, tačiau ir priekį. Platesnis aprašymas žemiau.

  • Ethernet, Bluetooth, Wireless, Networking, NMEA2000 - visa tai yra šiame viename echolote Humminbird Helix 8 Chirp MEGA SI+ GPS G3N.

  Atnaujintas paprastesnis valdymas ir naujoji greitesnė programinė įranga. Puikus HD 800H x 480V, 8" 16-bit spalvų ekranas su apšvietimu. 

  Tai vienas populiariausių pasirinkimų tarp Lietuvos žvejų. Humminbird Helix 8 Chirp MSI+ GPS G3N turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes. Nesudėtingai valdomas, aukščiausios kokybės Humminbird produktas.

  DualSpectrum CHIRP sonaras. Visi Humminbird echolotai Helix, Solix nuo 2019 m. turės šį sonarą.

  Naudingas įrankis spiningautojams: Aiškiai atskiria du skirtingus objektus esančius vieną šalia kito, nesulieja į vieną. Puikiai atvaizduoja žuvį esančią ant dugno.

  Galimybė naudoti trimis skirtingais dažniais.

  Full Beam150-220 kHz. Puikus skirtingų objektų atskyrimas. Numatytasis nustatymas

  Wide Beam140-200 kHz, 42°. Maksimalus padengimas. Patogu naudoti vertikaliam džigui

  Narrow Beam180-240 kHz, 25°. Padidintos raiškos dugno struktūros atvaizdavimas

  Skenavimo galimybės galimos esant ir 48 km/h (30mph) greičiui, tačiau geriausias ir ryškiausias atvaizduojamas echoloto vaizdas yra esant iki 2-9 km/h (1-6mph) greičiui.

  Humminbird Helix 8 Chirp MSI+ GPS G3N yra integruotas GPS, kurio pagalba galite naudoti vandens telkinių žemėlapius ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Galite susižymėti savo mėgstamas žvejybos vietas, aptiktus objektus ir vėliau juos bet kada matyti savo žemėlapiuose. Palaikoma net iki 47 maršrutų (kiekvienam iki 20000 taškų). Plaukiamas kelias nuolat įrašinėjamas, taigi galėsite bet kada peržiūrėti be papildomo skenavimo "praplaukimo" (reikalinga tuščia kortelė).

  AutoChart Live funkcija - susikurkite žemėlapius patys arba atnaujinkite jau turimus.

  Šiuose echolotuose taip pat yra galimybė atnaujinti programinę įrangą.

  Vienas geriausių pasirinkimų atsižvelgiant į kainos, kokybės ir galimybių santykį.

  AutoChart Live funkcija - jei neturite savo norimo vandens telkinio žemėlapio ne bėda. Su Humminbird echolotais kurie turi AutoChart Live funkciją galite kurti žemėlapius patys. Tiesiog įjungus AutoChart Live skenavimas prasidės, o naujai atsirandantis žemėlapis atsiras iškart Jūsų ekranuose. Taip pat galite ir papildyti jau esamus žemėlapius, juos atnaujinti. Vidinė Humminbird echolotų atmintis leidžia įrašinėti net iki 8 valandų!

  Chirp sonaras - net 3 skenavimo pasirinkimai su Chirp sonaru, žiūrėti žemiau nuotraukoje. Su Chirp sonaru nesudėtingai atskirsite smulkias, stambias ir trofėjines žuvis, matysite tai ko nerodo kiti sonarai. Atskirų objektų atskyrimas, matysite kur prasideda ir kur baigiasi vienas ir kur prasideda kitas objektas, keli objektai vienoje vietoje atskiriami, nesueina į vieną "debesį". Puikiai matysite savo masalo bei žuvies atvaizdus. 

  SwitchFire sonaras - matykite tai, ką norite matyti. Galite įjungti ar išjungti norimus skenavimo filtrus. Humminbird SwitchFire sonaras echolotuose taip pat turi ir dvi pagrindines parinktis - Clear mode ir Max mode. 

  Clear mode - ypatingai išfiltruojami vandens paviršiuje esantys objektai, matykite didžiausius objektus vandenyje be jokių pašalinių smulkių trukdžių esančių šalia, dugno struktūrą (paveikslėlis kairėje).

  Max mode - matysite viską, dugno struktūrą, objektus vandens paviršiuje, dugne, visame vandenyje. Aiškiai galite matyti ir masalo judėjimą (paveikslėlis dešnėje).

  360 Imaging sonaras -  revoliucinės 360° skenavimo galimybės su Humminbird echolotais. Nuo šiol galite stebėti viską iki 45m (150ft) į tolį kas yra valties priekyje. Su 360° Humminbird sonaru pamatykite žuvį pirmiau nei ji pamatys jus, kadangi skenavimo kontūrai visada bus priekyje jūsų laivo. Net 5 skenavimo greičiai, pasirenkant lėčiausią, matysite geriausią kokybę turintį atvaizdavimą. Galimybė skenuoti vaizdą dalimis, nebūtinai 360° (žr. paveiksliuke). Radus objektą ir norint jį pažymėti ti galite daryti iškart esant įjungtam 360° skenavimui, vėliau pažymėtą tašką matysite ir savo žemėlapiuose. Ryškų atvaizdavimą matysite ir priartinę objektą 4 kartus.

  Gamintojas HUMMINBIRD
  Gamintojo kodas Humminbird 410830-1
  Echoloto serija HUMMINBIRD HELIX G3N
  Ekrano dydis 8.0"
  Standartinis sonaras Dual Spectrum CHIRP
  Integruotas GPS Taip
  Atvaizdavimas MSI Imaging+
  Sujungimas tinkle (ethernet'as) Taip
  Belaidis internetas (wi-fi) Ne
  Bluetooth Taip
  Atminties kortelės lizdas Dual micro SD
  Garantija 12 mėnesių
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos