Humminbird Helix 12X Chirp SI GPS echolotas

Tik internetu
Echolotas Humminbird Helix 12X Chirp SI GPS
Lietuvoje
-4€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-410030-1M

Gamintojas:

HUMMINBIRD HELIX 12 CHIRP SI GPS HUMMINBIRD INSTALIACIJA

HELIX 12 + AGM akumuliatorius EV12-100S (100Ah) - akumuliatoriui 30% nuolaida

799,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Humminbird Helix 12X CHIRP SI GPS echolotas

  „HELIX 12 CHIRP GPS G2N“ pasižymi dideliu 12,1 colių ekranu su LED apšvietimu, „CHIRP Side Imagin“, „CHIRP“ skaitmeniniu sonaru ir įmontuota „Humminbird Basemap“ kartografija.

  FUNKCIJOS

  • „CHIRP Side Imaging“: išfiltruokite triukšmą, ​​kad vaizdas būtų aiškesnis. Tai puikus „CHIRP Digital Sonar“ tikslumo ir „Side Imaging“ detalių mišinys - 480 pėdų aprėptis iš vienos pusės į kitą.
  • „CHIRP Down Imaging“: filtruokite triukšmą, ​​kad po valtimi būtų aiškesnis vaizdas. Tai puikus „CHIRP Digital Sonar“ tikslumo ir „Down Imaging“ detalių mišinys.
  • „CHIRP“ skaitmeninis sonaras: peržiūrėkite informaciją, kurios jums nerodys kitos formos sonaras. „Humminbird CHIRP Digital Sonar“ yra sukurtas padėti pamatyti atskiras žuvis, aiškiai atpažinti masalą ir struktūrą bei pasiekti didesnį gylį ir diapazoną.
  • „SwitchFire“ sonaras: valdykite, kaip atrodo jūsų sonaras. Naudodamiesi dviem rodymo režimais, galite pridėti ar pašalinti detales, atsižvelgti į vandens gylį, temperatūrą ir turbulenciją, netgi žiūrėti masalų pristatymus - visa tai galite padaryti vienu mygtuko paspaudimu.
  • Dvigubo pluošto PLUS sonaras: dvi sijos suderintos, kad būtų užtikrintas didelis detalumas ir turtinga aprėpties sritis, padedančios nustatyti žuvis, struktūrą ir kontūrus. Naudokite siaurą siją, kad galėtumėte tiksliai tikslinti žuvų, struktūros, detalių ir dugno profilį. Pasirinkite plačiąją šviesą, kai norite didesnės paieškos srities. Norėdami pamatyti visą vaizdą, sijas galite peržiūrėti atskirai, vienas šalia kito arba sumaišyti. Jūsų aprėpties plotas bus lygus jūsų gyliui.
  Gamintojas HUMMINBIRD
  Gamintojo kodas Humminbird 410030-1
  Echoloto serija HUMMINBIRD HELIX
  Ekrano dydis 12.1"
  Standartinis sonaras Dual Spectrum CHIRP
  Integruotas GPS Taip
  Atvaizdavimas MSI Imaging
  Sujungimas tinkle (ethernet'as) Taip
  Belaidis internetas (wi-fi) Ne
  Bluetooth Taip
  Atminties kortelės lizdas Dual micro SD
  Garantija 12 mėnesių
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos