DEFA (701762) įkroviklio laidas

Įkroviklio DEFA (701762) laidas -2% (iki 3€) krepšeliui*

Prekės kodas: DEFA-701762

Gamintojas:

14,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Aukščiausios klasės sprendimai bet kokiems poreikiams

  Mes tiekiame aukščiausios klasės įkroviklius ir bet kokiam profesionaliam ar asmeniniam naudojimui. Mūsų gaminiai pasižymi naujausiomis įkrovimo technologijomis ir geriausiomis rinkos galimybėmis bei lankstumu.

  Mūsų testus laimėjęs išmanusis akumuliatoriaus įkroviklis sukurtas taip, kad būtų lengva įkrauti. Ji taip pat gavo Norvegijos dizaino tarybos, dabar DOGA, apdovanojimus „Apdovanojims už dizainą“ ir „Dizainas visiems“.

  Paprasta naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pritvirtinti spaustukus, prijungti įkroviklį prie lizdo ir paspausti „Įjungta“. „SmartCharge“ automatiškai užtikrina optimalų akumuliatoriaus įkrovimą. Dėl integruoto laido ir spaustukų laikymo sprendimo „SmartCharge“ yra lengva laikyti ir atsinešti.

  Visiškas saugumas. „SmartCharge“ yra įkroviklis, kuriuo gali naudotis visi. Jis automatiškai nustato, ar spaustukai buvo sumontuoti teisingai, ir yra apsaugoti nuo atvirkštinio poliškumo, kibirkščių ir trumpojo jungimo. Įkraunamo akumuliatoriaus įkrovimas automatiškai nutrūksta. Gerai kontroliuojama įkrovimo kreivė apsaugo ir prižiūri akumuliatorių.

  Maitinimo šaltiniai ir priedai. „Maitinimo šaltinio“ funkcija padeda apsaugoti automobilio nustatymus, kai reikia atjungti ar pakeisti akumuliatorių. Maitinimo šaltinis sukuria 13,6 V ir įjungiamas paspaudžiant 5 sekundes palaikant mygtuką „Įjungtas“. Priedai, skirti nuolatiniam kabelių montavimui, stebėjimui ir dar daugiau, daro „SmartCharge“ šeimą dar universalesnę.

  “Test winner” – Moottori

  “Best-in-test” – Båtmagasinet

  “Award For Design Excellence” – DOGA

  “Design for All”  – DOGA

  Gamintojas DEFA
  Gamintojo kodas DEFA 701762
  Pristatymas Lietuvoje 1-3 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 3-5 darbo dienos