ENERSYS Data Safe HX akumuliatoriai

ENERSYS Data Safe HX akumuliatoriai

Prekės kodas: Enersys-Datasafe-HX

Gamintojas:

ENERSYS HX

ENERSYS Data Safe HX pramoninai akumuliatoriai.

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Enersys yra didžiausias pramoninių baterijų gamintojas pasaulyje, su maždaug 6500 darbuotojų, veikiančių 27 šalyse. Pasaulinė įmonių būstinė yra Redingas, Pensilvanija, JAV. 

  Enersys vienareikšmiškai lyderiauja visame pasaulyje projektavimo, gamybos, įrengimo ir priežiūros energijos kaupimo sprendimuose pramoniniams tikslams.
  Bendrovės produktai ir paslaugos yra orientuoti į dvi pagrindines traukos ir rezervinės galios akumuliatorių rinkas.
   
  Traukos akumuliatorių programos apima OEM ir antrinę rinką ir naudojamos krovimo, kėlimo ir sandėliavimo, geležinkelio ir kasybos rinkose. Rezervinės galios akumuliatoriai naudojami nepertraukiamo maitinimo (UPS), ryšių, elektronikos, saugumo, mobilumo, skirstomųjų / komunalinių paslaugų bei sporto ir laisvalaikio reikmėms. Enersys produktai apima baterijas, įkroviklius ir priedus.
   
  Enersys išlaiko lyderio pozicijas šiose rinkose teikdami pasaulinio lygio produktus ir paslaugas, pasiektus visų darbuotojų dalyvavimo, komandinio darbo, ir tiekėjų partnerystės dėka. Didesnius klientų lūkesčiai užtikrinami tiekiant aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas, kasEnersys yra svarbiausia. Šis tikėjimas yra pagrindas, kuris padeda formuoti įmonės pažangos viziją ir leidžia mūsų klientams pasiekti savo tikslus.
   
  Enersys istorija prasidėjo prieš 100 metų, kai netoli Filadelfijos 1888 metais buvo įkurta elektros akumuliatorių įmonė (ESB).
   
  Talpa nuo - iki (Ah) 23Ah --> 540Ah (12V) / 53Ah --> 78Ah (6V)
  Įtampa (V) 6V, 12V
  Akumuliatoriaus tipas AGM
  Gamintojas ENERSYS
  Gamintojo kodas Enersys Datasafe HX
  Pristatymas Lietuvoje Klauskite (pagal užsakymą)
  Pristatymas Latvijoje Klauskite (pagal užsakymą)
  Pristatymas Estijoje Klauskite (pagal užsakymą)
  Pristatymas Lenkijoje Klauskite (pagal užsakymą)