OPTIMA Red Top R-3,7L SLI 44Ah akumuliatorius

Tik internetu
OPTIMA Red Top R-3,7L SLI 44Ah akumuliatorius -2% (iki 5€) krepšeliui*

Prekės kodas: 8035

Gamintojas:

OPTIMA 8035-255 (RT R 3,7L)

AGM (Absorbent Glass Mat) technologija. Red Top (raudonas viršus) - starteriniai, skirti mašinoms su galingais dyzeliniais varikliais darbui sunkiomis sąlygomis

246,08 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  OPTIMA (Jonsons Controls)
  ________________________________________

  OPTIMA kaip akumuliatoriaus istorija prasidėjo apie 1965 metus, ruošiant Apollo programą. Tuo metu kuriamam Mėnulio bagiui buvo reikalingas energijos šaltinis. Ir tai turėjo būti akumuliatorius. Tačiau tuo metu niekas negamino akumuliatoriaus, atitinkančio keliamus reikalavimus. O reikalavimai išties buvo nežemiški: fizinės apkrovos iki 9G, temperatūros svyravimai nuo -130° C iki +90° C, minimalus svoris, didelė energijos koncentracija, labai greitas įkrovimas ir, be abejo, patikimumas ir saugumas. Taip buvo sukurta unikali SpiralCell Technologija®, kurios pagrindu jau daugiau kaip 30 metų gaminami OPTIMA akumuliatoriai.
  Nuo 1972 metų gaminami OPTIMA akumuliatoriai skirti "žiemiškiems" tikslams: užvesti galingus dyzelinius variklius, atlaikyti dideles fizines apkrovas ir temperatūros svyravimus.
  Prieš gerą dešimtmetį OPTIMA akumuliatorių "atrado" ir "automėgėjai". Pirmosios OPTIMA galimybes įvertino tiuningo kompanijos, kiek vėliau visureigių ir lenktyninių automobilių vairuotojai įsitikino OPTIMA teikiamais privalumais. Šiuo metu tai sparčiausiai auganti OPTIMA vartotojų grupė. Bet ir tai ne riba, pavyzdžiui, Švedijos Telekomo techninės tarnybos naudoja OPTIMA akumuliatorius kaip mobilius suvirinimo aparatus, taip pat plačiai naudojami mažiesiems ir sportiniams lėktuvams.

  Visi akumuliatoriai gaminami JAV Colorado valstijoje esančioje gamykloje. Parduodami daugiau nei 60-yje pasaulio šalių. Vien Europoje per metus parduodama apie 400 tūkst. akumuliatorių.
  Kuo gi OPTIMA skiriasi nuo kitų, įprastinių akumuliatorių? Iš esmės tai yra toks pats švino rūgšties akumuliatorius, kuriame vyksta tokie patys elektrocheminiai procesai. Išskirtiniu jį padaro patentuota SpiralCell Technologija®. Įprastiniame akumuliatoriuje sekcija sudaryta iš keliolikos teigiamų ir neigiamų plokštelių.
  ________________________________________

  Savo ilgaamžiškumu OPTIMA lenkia kitus akumuliatorius mažiausiai du kartus. Mikroporiniai separatoriai užtikrina akumuliatoriaus ilgaamžiškumą, neleisdami aktyviajai medžiagai išbyrėti iš plokštelės. Tokį akumuliatorių saugu eksploatuoti gyvenamose patalpose, laivų kajutėse, kempingo nameliuose. OPTIMA įkraunamas 3,5 karto greičiau už kitus akumuliatorius. Pilnai įkrauti įprastinį akumuliatorių prireiks apie 20 val., kai OPTIMAI pakaks 5,5 val. Po automobilio užvedimo geriausiems įprastiniams akumuliatoriams reikia 15 min. variklio darbo, kad atgauti atiduotą energiją. OPTIMA šiuo atveju atsistatys po 4 minučių.
  ________________________________________

  OPTIMA ypač geras startinės srovės ir svorio santykis. Tai netruko pastebėti sportinių lėktuvų ir lenktyninių automobilių vairuotojai. Kai rezultatą lemia sekundės, ar net jų dalys, kiekvienas sutaupytas kilogramas tampa "auksinis". Specialiai jiems buvo sukurtas Yellow Top akumuliatorius tesveriantis 11,6 kg.
  ________________________________________

  Gaminami trijų serijų OPTIMA akumuliatoriai.

  Red Top (raudonas viršus) - starteriniai, skirti automobiliams su galingais dyzeliniais varikliais darbui sunkiomis salygomis.
  Yellow Top (geltonas viršus) - maitinimo ir starteriniai, labiausiai tinka automobiliams su galingais varikliais ir gausia įranga. Nuo Red Top skiriasi tuo, kad nebijo gilių iškrovu ir gali atlaikyti virš 300 pilnu iškrovos ciklų.
  Blue Top (mėlynas viršus) - kateriams ir jachtoms.

  Talpa (Ah) 44Ah
  Startinė srovė 730A (EN)
  Įtampa (V) 12V
  Akumuliatoriaus tipas AGM / SPIRAL
  Ciklų skaičius iki 350 ciklų prie 100% (DOD)
  Korpuso dydis 35 (~230x175x225) BCI
  Analogas BCI-35-AGM-SPIRAL
  Ilgis (mm) 237
  Plotis (mm) 172
  Aukštis (mm) 197
  Svoris (kg) 14.4
  Gamintojas OPTIMA
  Gamintojo kodas Optima 8035 255 (RTR-3,7L)
  Gnybtų padėtis EUR (universalūs)
  Gnybtų tipas AP (SAE) automobiliniai
  Garantija iki 24 mėnesių
  Pristatymas Lietuvoje Prieš apmokėdami klauskite!!!
  Pristatymas Latvijoje Prieš apmokėdami klauskite!!!
  Pristatymas Estijoje Prieš apmokėdami klauskite!!!
  Pristatymas Lenkijoje Prieš apmokėdami klauskite!!!