EXIDE EL954 EFB 95Ah 800A (EN) 12V akumuliatorius

Tik internetu
EXIDE EL954 EFB 95Ah 800A (EN) akumuliatorius -2% (iki 5€) krepšeliui*

Prekės kodas: EL954

Gamintojas:

EXIDE EFB EXIDE KATALOGAS

EXIDE EFB Start-Stop akumuliatoriai gaminami naudojant kalcio technologiją ir atitinka aukščiausius kokybės standartus: ISO 9001, ISO 2000, VDA 6.1.

117,51 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Kas trečiame automobilyje pasaulyje įmontuotas EXIDE koncerno pagamintas akumuliatorius. EXIDE Corporation yra švino-rūgšties akumuliatorių gamybos lyderis pasaulyje. Šią firmą 1888 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose įkūrė Tomas Edisonas.   

  Šiuo metu EXIDE EUROPE yra 16 Europos valstybių, o centrinė būstinė įsikūrusi Prancūzijoje netoli Paryžiaus. 1996 metais prie korporacijos prisijungė Šiaurės Europos valstybių - Švedijos, Norvegijos, Danijos ir Suomijos - akumuliatorius gaminančios kompanijos. Taip atsirado "Nordic Group", kurios tikslas sukurti ir pateikti vartotojui akumuliatorius, geriausiai tinkančius atšiauriam šių šalių klimatui.

  EXIDE EFB OEM patirtis antrinėje rinkoje
  Pirmą kartą į rinką pateikti 2008 m., EXIDE EFB akumuliatoriai vaidina vis svarbesnį vaidmenį automobilių gamyboje, kad sumažina degalų sąnaudas ir išmetamų teršalų kiekį. Dabar „Exide“ antrinėje rinkoje pristato naujausią OEM kartą su „Carbon Boost 2.0“. Naujoji „Exide EFB“ ​​karta palaiko visas transporto priemones su „Start-Stop“ sistemomis ir be jų, kurioms keliami aukšti reikalavimai. Įdiegus automobilius su „Start-Stop“ sistema, nauieji EXIDE EFB rodo neprilygstamą energijos suvartojimą ir išskirtinį dinaminį krūvį. Akumuliatoriui taip pat naudinga ilgesnė bendroji eksploatavimo trukmė, kai jis montuojamas automobiliuose su įprasta jėgos pavara.
  EFB TECHNOLOGY pranašumai
  Didelis dinamiškas akumuliatoriaus įkrovimas per visą jo eksploatavimo laiką - NAUJIENA
  Papildoma energija transporto priemonėms su ir be „Start-Stop“ sistemos - NAUJIENA
  Optimizuotas regeneracinio stabdymo funkcionalumas transporto priemonėse su „Start-Stop“ sistemomis - užtikrinant maksimalų degalų taupymą ir mažesnį išmetamo CO2 kiekį - NAUJIENA
  Aukšto lygio saugos priemonės
  Optimalus veikimas variklio skyriuje
  Naujausios kartos, patvirtintos automobilių gamintojų
  Ilgas tarnavimo laikas
  EXIDE EFB ​​siūlo didelius našumo pranašumus prieš įprastą akumuliatorių taip pat, kai įmontuojamas į automobilį be „Start-Stop“ sistemos.
  Talpa (Ah) 95Ah
  Startinė srovė 800A (EN)
  Įtampa (V) 12V
  Akumuliatoriaus tipas EFB
  Korpuso dydis D31 (~302x172x220)
  Analogas D31-MEDIUM-EFB
  Ilgis (mm) 306
  Plotis (mm) 173
  Aukštis (mm) 222
  Gamintojas EXIDE
  Gamintojo kodas Exide EL954 EFB
  Gnybtų padėtis -- +
  Gnybtų tipas AP (SAE) automobiliniai
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje Netiekiama!!!