Alyvos priedas "Add 2 Oil" (universalus modifikatorius)

Alyvos priedas "Add 2 Oil" (universalus modifikatorius) -2% (iki 5€) krepšeliui*

Prekės kodas: DP-ADD2OIL

Gamintojas:

Tai labai gerai užsirekomendavęs variklio alyvos priedas, labai efektyviai išlyginantis ir padidinantis kompresiją, mažinantis trintį ir saugantis variklio judančias metalines detales nuo susidėvėjimo. Be viso to, jis taupo kurą ir tepalus.

13,03 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Tepalo priedas, universalusis modifikatorius Add2Oil.

  Prieš kelis dešimtmečius sukurtas, Rusijos karinėje ir kosminėje pramonėje ilgą laiką naudotas Universalusis Modifikatorius, prieš keletą metų buvo pasiūlytas ir Lietuvos vairuotojams. Tai labai gerai užsirekomendavęs variklio alyvos priedas, labai efektyviai išlyginantis ir padidinantis kompresiją, mažinantis trintį ir saugantis variklio judančias metalines detales nuo susidėvėjimo. Be viso to, jis taupo kurą ir tepalus. Atsiras ne vienas vairuotojas išgelbėjęs savo automobilio variklį nuo „užkalimo“, kai, netyčia pramušęs karterį, galėjo net 50 kilometrų nuvažiuoti į artimiausią remonto dirbtuvę, nes buvo į alyvą įsipylęs šio modifikatoriaus.

  Universalusis modifikatorius "Add 2 Oil" - tai kompleksinio poveikio preparatas - modifikuoja paviršius ir, suformuodamas labai tamprią alyvos plėvelę, efektyviai mažina trintį, turi plaunamąjį efektą.

  Kokią naudą gauna vartotojas, įpylęs "Add 2 Oil"?

  Visuose variklio cilindruose padidina ir išlygina kompresiją, visiškai nekeisdamas alyvos savybių.
  Padidina variklio galingumą.
  Palengvina variklio paleidimą, ypač šaltu metų laiku.
  Mažina kuro ir alyvos sunaudojimą.
  Mažina besitrinančių variklio detalių dilimą.
  Sudėtyje nėra - teflono, grafito, molibdeno disulfido, vario, cinko.
  Saugo tepamus paviršius nuo korozijos.
  Lėtina alyvos senėjimo ir oksidacijos procesus, ypač miesto (START - STOP) režime.
  Mažina išmetamų dujų toksiškumą.
  Kritiniu atveju (ištekėjus alyvai), galima nuvažiuoti iki 100 km.
  Tinka visų rūšių alyvoms ir visų tipų varikliams.
  Poveikis išlieka iki 50 tūkst. km. ridos.

  Kada ir kur geriausia naudoti alyvos priedą "Add 2 Oil"?

  "Add 2 Oil" galima naudoti visų tipų varikliuose ir pilti į visų rūšių alyvas, taip pat pilti į pavarų dėžes (išskyrus automatines), užpakalinį tiltą, visas žemės ūkio mašinas, bei visus kitus įrengimus, kuriuose yra trinties poros.

  Geriausią efektą, panaudojus "Add 2 Oil" galima gauti senesniuose varikliuose. Ypač jo poveikis jaučiamas šaltu metų laiku. Geriausiai "Add 2 Oil" pilti keičiant alyvą. Rekomenduojama prieš panaudojant šį priedą, variklį išplauti, tuomet variklio sienelės paruošiamos efektyvesniam "Add 2 Oil" poveikiui.

  Jeigu variklyje naudojama brangi ir kokybiška sintetinė alyva, ar tikslinga dar papildomai pilti "Add 2 Oil"?

  Iš tiesų, kiekvienas variklinių alyvų gamintojas patvirtins, kad alyva pagaminta su visais reikiamais priedais, sudarančiais pačias palankiausias sąlygas variklio darbui. Tačiau, tuo pačiu mes neturime pamiršti, kad alyvos sudėtis paskaičiuota naujam varikliui ir idealioms važiavimo sąlygoms - trumpai sakant, standartiniam važiavimui. Tuo tarpu, deja, didelė dauguma variklių nenauji, o ir važiavimas - ne idealiomis sąlygomis, ypač miesto sąlygomis. Šiais atvejais ir praverčia "Add 2 Oil". Be to, jo sudėtyje esantys fenoliniai antioksidantai stabdo alyvos senėjimo ir oksidacijos procesus, kurie ypač aktyviai vyksta važinėjant miesto režimu "START - STOP". O ką jau kalbėti, kai pataupę, įsipilame pigesnės ir ne tokios kokybiškos alyvos. Tada jau be "Add 2 Oil" tiesiog neišsiversi.

  Talpa (ltr) 0.25 ltr
  Gamintojas DAUVIDĖS PREKYBA
  Gamintojo kodas Add 2 Oil
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos