Minn Kota elektrinis variklis Pontoon Powerdrive 68 48" BT

Tik internetu
Variklis Minn Kota Pontoon Powerdrive 68 48" BT
Lietuvoje
-4€ krepšeliui*

Prekės kodas: NM-1358729

Gamintojas:

ELEKTRINIS VALTIES VARIKLIS MINN KOTA PONTOON POWERDRIVE

Minn Kota Pontoon PowerDrive + 2 X AGM akumuliatoriai SZNAJDER 59501 (95Ah) - 20% nuolaida akumuliatoriui

1 295,00 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  Priverskite Minn Kota galią dirbti savo pontone. Gaunate tylų, stabilų visos dienos žygį, kuris jums tinka. Greitai ir lengvai montuodami gausite variklį, kuris pastatytas taip, kad galėtumėte ramiai sėdėti ir įvertinti puikią dieną prie ežero.

  • Įjungimo pagalbinė svirtis: lengvai įlipkite ir išlipkite iš vandens. Tiesiog paspauskite svirtį, norėdami įjungti „PowerDrive“, o kai laikas judėti, ji lengvai ir saugiai sustoja.
  • Aliuminio greito atleidimo laikiklis: Greitai, lengvai nuimkite variklį naudodami šį aliuminio laikiklį. Jis yra standartinis „PowerDrive Pontoon“ modelių modelis ir turi ramią, saugią užrakto sistemą.
  • „PowerDrive“ kojos pedalas: Valdykite greitį, vairavimą ir momentinį bei nuolatinį įjungimą / išjungimą naudodami „PowerDrive“ kojos pedalą, kuris yra atsparus vandeniui ir turi 18 'laidą. Neįtraukta modeliuose su „i-Pilot“.
  • Tiesioginio tikrinimo akumuliatoriaus matuoklis: paspauskite „PowerDrive“ įrenginio mygtuką, kad gautumėte momentinį „įkrovimo etapo“ skaitymą.
  • „Digital Maximizer ™“: suteikia plaukimą vienu akumuliatoriaus įkrovimu iki 5 kartų ilgesnį. Šie kintamo greičio vilkimo varikliai leidžia jums pasirinkti tikslų greitį, jie tiekia tik tiek energijos, kiek jums reikia, ir padeda taupyti akumuliatorių visą dieną žvejybai.
  • Galinė atrama: 3-1 / 4 "variklio skersmeniui šis atrama suteikia papildomos galios stumti sunkią augmeniją. Apima atraminį kaištį, veržlę ir poveržlę.
  • Nesunaikinamas kompozicinis velenas - garantuojamas visam gyvenimui: jūsų „Minn Kota“ velkamojo variklio pagrindas yra nenugriaunamas kompozicinis velenas. Tai „Minn Kota“ išskirtinis produktas, kurį mes garantuojame visam gyvenimui.
  • Kietas, tylus galingumas: Kiekvienas „Minn Kota“ žemesnis blokas veikia vėsiai, kad prailgintų troleibuso variklio tarnavimo laiką, ir tyliai. 

  Įtampa (V) 24V
  Gamintojas MINN KOTA
  Gamintojo kodas Minn Kota 1358729
  Pavadinimas, modelis Minn Kota Pontoon Powerdrive 68 48" BT
  Galia (lbs) 68
  Pavarų skaičius Palaipsniui reguliuojama
  Maksimalus valties svoris (kg) 1600
  Kojos ilgis (cm) 48" (122 cm)
  Kojinis pultas Taip
  Garantija 24 mėnesiai
  Pristatymas Lietuvoje 2-5 darbo dienos
  Pristatymas Latvijoje 3-5 darbo dienos
  Pristatymas Estijoje 3-7 darbo dienos
  Pristatymas Lenkijoje 5-7 darbo dienos