DUNLOP BluResponse 215/50R17 95 W XL (B A 69dB)

Tik internetu
Padangos BluResponse 95 W XL ( B A 69dB ) -2% (iki 3€) krepšeliui*
Tire EU marking B A 69
Unable to display image.

Prekės kodas: 215/50R17

Gamintojas:

110,14 € su PVM

Yra parduotuvėse Nėra parduotuvėse

  ŽVELGIANT Į PRAEITĮ, ATRODO, KAD VISADA ŽIŪRĖJOME Į PRIEKĮ 

  Mūsų istorija prasidėjo nuo naujovių, kai 1888 metais Johnas Boydas Dunlopas išrado pneumatinę padangą Šiaurės Airijoje, Belfaste.

  Nuo tos akimirkos „Dunlop“ pavadinimas buvo siejamas su padangų technologijų proveržiais ir aukšta kokybe, kurios tikisi mūsų klientai. Peržiūrėkite vaizdo įrašą ir pamatykite kai kuriuos svarbiausius mūsų istorijos įvykius.

  VAIRAVIMO DŽIAUGSMUI

  Kuo geriau jaučiate kelią, tuo daugiau įgaunate kontrolės. Turėdami daugiau kontrolės, galite tyrinėti naujas eksploatavimo aukštumas. Tuomet vairavimas tampa tikru malonumu.Poreikis plėsti eksploatavimo ribas yra kiekvienos „Dunlop“ gaminamos padangos įkvėpimo šaltinis. Pradedant lenktynes laimėjusiomis guminėmis padangomis ir baigiant padangomis populiariems vartotojų modeliams, mes siekiame maksimaliai padidinti vairuotojo kontrolės pojūtį.Svarbiausi automobilių gamintojai renkasi mūsų padangas kaip standartinės komplektacijos dalį dėl mūsų kokybiškų gaminių reputacijos, todėl nuolat pristatome naujas padangų technologijas, kad pagerintume jūsų vairavimo efektyvumą, kontrolę ir malonumą.

  AISTRA KOKYBEI

  Jau nuo pirmosios padangos prieš 125 metus nuolat siekiame kurti naujas padangų technologijas. Šiandien vis dar plečiame ribas, naudodami sunkiai įgytas žinias ir patirtį savo gaminiams gerinti. 

  Ši mūsų aistra kokybei neleido sustoti kuriant naujoves – susikūrėme lenktynes laiminčio prekės ženklo reputaciją. Mūsų mokslinių tyrimų rezultatus matysite visame asortimente (žvilgtelėkite į mūsų technologijų ir naujovių puslapį ir suprasite, ką turime omenyje).

  „Dunlop“ visada sieks padangų technologijų pažangos, nes niekad nenustosime ieškoti naujų būdų, kurie vairuotojams suteiks tą jaudinantį kontrolės ir kokybės pojūtį.

  Tipas (sezonas) Vasarinė
  Plotis 215
  Aukščio koeficientas 50
  Skersmuo R17
  Protektoriaus raštas BluResponse
  Greičio indeksas W (270 km/h)
  Krovos indeksas 95 (690 kg)
  Gamintojas DUNLOP
  Požymis Sustiprinta (XL)
  Atitikmuo 215/50R17
  Degalų sąnaudų efektyvumas B
  Sukibimas su šlapia danga A
  Išorinis riedėjimo triukšmas 69db
  Pristatymas Lietuvoje 1-3 darbo dienos